O nas

Główną działalnością PERITUS-ACT jest zarządzanie projektami przemysłowymi branży motoryzacyjnej oraz przemysłu produkcyjnego. Nasi specjaliści wykonują zlecenia programistyczne z dziedziny informatyki przemysłowej, sterowania produkcją,  systemów zarządzania produkcją (MRP/MES), uruchomienia implementowanych systemów oraz zapewniają nadzór oraz usługi planowania w obszarze informacyjnych i informatycznych systemów produkcyjnych, takie jak szkolenia pracowników. 

W PERITUS-ACT projektujemy i tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe w oparciu o najlepsze rozwiązania tj. Systemy CMS (WordPress, Magento i Prestashop), React.js, JAVA Spring Boot, PHP Symfony, HTML5 + CSS3. 

Zajmujemy się również szeroko pojętym programowaniem. Tworzymy oprogramowanie oparte na technologiach internetowych, tzw. web-based programming. Są to głownie:JAVA w tym frameworki (Spring Boot, Spring, Hibernate, Vaadin), REACT Native, SQL, HTML5 + CSS3, Python, PHP w tym framework Symfony, JavaScript (jQuery), REACT.js. Wykonujemy na zamówienie aplikacje, szyte na miarę potrzeb naszych klientów.

 

 

Naszymi klientami końcowymi są doskonale znane marki samochodowe oraz dostawcy pojazdów silnikowych, a także firmy z branży metalurgicznej i lotniczej.